Producenci
Produkt miesiąca
AMC - Bezprzewodowy zestaw alarmowy KIT 596
AMC - Bezprzewodowy zestaw alarmowy KIT 596
1 194,85 zł 666,00 zł
szt.
Promocje
Przycisk wyjścia awaryjnego  AR02 (ANG)
Przycisk wyjścia awaryjnego AR02 (ANG)
29,00 zł 26,90 zł
szt.
AMC - Bezprzewodowy zestaw alarmowy KIT 596
AMC - Bezprzewodowy zestaw alarmowy KIT 596
1 194,85 zł 666,00 zł
szt.
ZKTeco Kontroler drzwiowy C3-400
ZKTeco Kontroler drzwiowy C3-400
806,00 zł 469,00 zł
szt.
Przycisk wyjścia awaryjnego  AR02 (PL)
Przycisk wyjścia awaryjnego AR02 (PL)
43,00 zł 34,90 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania

Sygnalizatory alarmowe zewnętrzne

System zabezpieczający obiekt przed włamaniem powinien być nowoczesny, łatwy w montażu, odporny na uszkodzenia oraz mało widoczny. Jeśli właśnie tego szukają Państwo w naszym sklepie internetowym, to nie zawiedziemy. Poniżej zebraliśmy sygnalizatory alarmowe zewnętrzne, które posiadają wszystkie wyżej wymienione cechy. Ponadto są dostępne w stosunkowo niskich cenach, mają szerokie zastosowanie i informują o próbie wtargnięcia do posesji systemem akustyczno-optycznym.

Sygnalizatory zewnętrzne – oferta alarmów

Proponujemy Państwu systemy marki Inim Electronics oraz Vidicon, a także innych, renomowanych producentów. Na nasz asortyment składają się produkty akumulatorowe oraz przewodowe (z opcjonalnym akumulatorem) o wadze, która nie przekracza 2,7 kg. Są wyposażone w głośnik, emitujący dźwięk o maksymalnej wartości 105 dB i system optyczny oparty na energooszczędnych diodach LED.

Do wyboru jest kilkanaście sygnalizatorów alarmowych zewnętrznych, które różnią się wielkością, funkcjami i mocą. Mamy w ofercie m.in. modele:

BSN Inim – jego konstrukcja zawiera zawiasy, ułatwiające montaż. Ma zabezpieczenie sabotażowe przez odkręceniem, oderwaniem i otwarciem metalowej pokrywy oraz zniszczeniem głośnika;

IVY-BFM INIM – ten model również posiada metalową osłonę wewnętrzną, a ponadto dwie diody LED, programowalne parametry, które można dostosować do swoich potrzeb oraz funkcję własnego podtrzymania napięcia i beznapięciowy przekaźnik informujący o zakłóceniach. Urządzenie umożliwia także odczyt napięcia akumulatora, zasilania i temperatury;

SV-101 Vidicon – ten sygnalizator alarmowy zewnętrzny charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, 6 diodami LED oraz obudową z ABS.

TSZ-4 i inne.

Sygnalizatory alarmowe do montowania na zewnątrz

Produkty z naszej oferty są przystosowane do montażu na elewacji budynków, przy drzwiach wejściowych i w innych, podobnych miejscach. Ich antykorozyjna obudowa chroni elektronikę, głośnik i diody przed wilgocią (mgłą, deszczem, śniegiem) oraz silnym wiatrem. Z kolei gładka powierzchnia minimalizuje ryzyko wnikania kurzu, piasku i pyłu do wnętrza mechanizmu. Systemy mogą działać w temperaturze od –25 °C do +60 °C lub od –30 °C do +60 °C, zależnie od modelu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl