Producenci
Produkt miesiąca
Czujnik zbicia szkła GS1 AMC
Czujnik zbicia szkła GS1 AMC
43,00 zł
szt.
Promocje
AMC - Bezprzewodowy zestaw alarmowy KIT 596
AMC - Bezprzewodowy zestaw alarmowy KIT 596
1 194,85 zł 666,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania

Poczucie bezpieczeństwa w domu i pracy jest bezcenne. Nie dotyczy tylko bezpieczeństwa osób tam przebywających (Państwa rodziny czy pracowników), ale także przechowywanych, wartościowych przedmiotów. Jak odpowiednio zabezpieczyć dorobek życia lub sprzęt, maszyny czy produkty, w które inwestują Państwo czas i pieniądze? Rozwiązaniem może być sygnalizator akustyczny wewnętrzny. Innymi słowy, jest to system alarmowy, montowany w budynku. Przygotowaliśmy dla Państwa liczne urządzenia, m.in. firmy Vidicon, które pomogą zabezpieczyć posesję przed dostępem osób niepowołanych.

Wewnętrzne systemy alarmowe

Do wyboru mają Państwo sygnalizatory akustyczne różniące się wielkością, budową i przede wszystkim parametrami oraz dodatkowymi funkcjami. Polecamy modele:

SV-104 – źródłem dźwięku w tym egzemplarzu jest przetwornik piezoelektryczny, a natężenie dźwięku wynosi 109dB/m. Model może pracować w temperaturze od -25°C +60°C, więc sprawdzi się w domach, garażach czy magazynach;

SV-103 – model został wzbogacony o 4 żarówki do sygnalizacji optycznej. Natężenie dźwięku wynosi 110dB;

SV-102 – to również sygnalizator optyczno-akustyczny. Został wyposażony w diody LED oraz głośnik emitujący dźwięk o głośności 105 dB.

Wysokojakościowe i wytrzymałe sygnalizatory alarmowe wewnętrzne

Systemy posiadają obudowę wykonaną z ABS. Jest to tworzywo sztuczne, a konkretnie terpolimer o wielu pożądanych właściwościach, do których należy duża twardość i odporność na zarysowania. Dzięki temu obudowy są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Mają także dobre właściwości izolacyjne, wobec czego urządzenia mogą pracować w temperaturach poniżej 0°C. Akustyczne systemy alarmowe, za sprawą obudowy z ABS, są też odporne na wilgoć i działanie substancji takich, jak oleje, tłuszcze itp.

Obudowa z ABS jest również łatwa do utrzymania w czystości.

Wewnętrzne alarmy akustyczne – dodatkowe informacje

Wybrane modele systemów są wzbogacone, np. o zabezpieczenie antysabotażowe lub nowoczesne, energooszczędne oraz wydajne diody LED.

Urządzenia się przeznaczone do montażu wewnętrznego. Pobierają 250mA prądu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl