Producenci
Produkt miesiąca
Czujnik zbicia szkła GS1 AMC
Czujnik zbicia szkła GS1 AMC
43,00 zł
szt.
Promocje
AMC - Bezprzewodowy zestaw alarmowy KIT 596
AMC - Bezprzewodowy zestaw alarmowy KIT 596
1 194,85 zł 666,00 zł
szt.
ZKTeco Kontroler drzwiowy C3-400
ZKTeco Kontroler drzwiowy C3-400
806,00 zł 469,00 zł
szt.
Przycisk wyjścia awaryjnego AR02 (PL)
Przycisk wyjścia awaryjnego AR02 (PL)
43,00 zł 34,90 zł
szt.
Przycisk wyjścia awaryjnego AR02 (ANG)
Przycisk wyjścia awaryjnego AR02 (ANG)
29,00 zł 26,90 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Rozwój technologii ma coraz większy wpływ na nasze życie. Za jego sprawą można m.in. jeszcze lepiej niż kilka lub kilkadziesiąt lat temu zabezpieczyć swoją posesję, garaż, biuro, parking lub działkę, przed wtargnięciem osób niepowołanych. Można także łatwiej zebrać dokumentację sytuacji, w których dochodzi do prób włamania lub kradzieży. Jednym z najnowszych sposobów zabezpieczania domu są kamery AHD TVI CVI, które zebraliśmy w tej kategorii. Urządzenia te służą do całodobowej rejestracji obrazu przed budynkiem, w wysokiej rozdzielności i bez opóźnień.

Kamery w standardzie AHD, TVI i CVI – oferta

Proponujemy modele od różnych producentów. Do wyboru są urządzenia dostępne w szerokim przedziale cenowym od 200,00 do 350,00 zł. Proponujemy modele kopułkowe, kompaktowe oraz specjalne. Proponujemy rejestratory w standardzie HD-CVI (do kabli koncentrycznych), TVI (umożliwia instalację na kablu koncentrycznym i skrętce komputerowej) oraz kamery AHD (umożliwia przesyłanie obrazu 720P i 1080P analogowo 500 m i 250 m na skrętce komputerowej).

W ofercie naszego sklepu internetowego zamieściliśmy kamery CVI, AHD oraz TVI o rozdzielczości 5MP HD 2560 x 1936P, 1985(H)×1105 (V) i innych. Asortyment obejmuje urządzenia, które posiadają funkcję Smart IR, regulującą natężenie światła podczerwieni o różnym zasięgu, a także modele z lustrem, strefą prywatności oraz omgleniem.

Kamery TVI, AHD i CVI – cechy

Urządzenia są wyposażone w systemy, które umożliwiają pracę w dzień oraz w nocy. Posiadają także możliwość ustawiania parametrów takich, jak jasność, nasycenie oraz kontrast. Mają również menu wielojęzyczne, elektroniczne migawki oraz funkcję:

  • analitycznego śledzenia balansu bieli,
  • kompensacji światła tylnego,
  • usuwania migotania obrazu,
  • cyfrowego, rozszerzonego zakresu dynamiki;
  • redukcji zakłóceń obrazu;
  • zapisu nagrań w naturalnej perspektywie
  • i inne, zależnie od modelu urządzenia.

Różnią się zastosowanymi obiektywami, przetwornikami oraz maksymalną i minimalną temperaturą, w której mogą pracować, a także wieloma innymi cechami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl